בתכנון מאפייה- הכל מתחיל בבחירות הנכונות
השלבים הראשונים בתכנון מאפיה מצליחה
עוד לפני שהקמתם את המאפייה שלכם, יהיה עליכם לרכוש ציוד שיתאים לסוגי המאפה שאתם מתכננים לאפות. זה בדיוק הזמן לקבל מידע וייעוץ של איש מקצוע מהתחום, שיוכל לסייע לכם לעשות את הבחירות הנכונות ולהתאים את הציוד הנדרש לכם בהתאם לתוכניות שלכם במאפייה. השיקולים הם כמובן סוגי המאפה, אולם גם היקף הפעילות המתוכננת, גודל המטבח, תוכניות לטווח ארוך וכל מה שדרוש כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה של העסק החדש שלכם. כדי להבטיח לעצמכם פיתות איכותיות שהצרכנים ייהנו לרכוש מכם, חשוב לעשות את הבחירות הנכונות. לבחור ללמוד את התחום על בוריו, היכרות עם טכניקות העבודה, בחירות בחדשנות, בהתמדה, בניהול עסק ובחירות בציוד המתאים לכם, כדי לייצר את המוצר המושלם.

 
עם איזה ציוד מומלץ להתחיל
הציוד הבסיסי שנדרש בכל מאפייה, העוסקת בהכנת מינים מגוונים של מאפים, מתוקים ומלוחים הוא:

- מיקסר תעשייתי
- תנורים לאפיית לחמים ועוגות
- מכונות לחיתוך עוגיות
- מרדדת
- תבניות נירוסטה לאפייה חלקית
- מכונת ייצור קרואסונים, באגטים ובורקסים
- תבניות מותאמות לתנור תאים
- מכונות לעיצוב מאפים
- תא תפיחה
- מערכות הקפאה וקירור

אם הדגש הוא על ייצור פיתות, יהיה צורך במכונות מיוחדות להכנת הבצק ואפיית הפיתות.
רוצים להתחיל בקטן?
אם אתם מתלבטים בנוגע להוצאה ורוצים להתחיל "בקטן" ולהתנסות עם העסק, עומדת בפניכם האפשרות לרכוש ציוד יד שנייה. יש כאן חסכון ניכר בכסף מבלי שאיכות הציוד תיפגע מאחר ואנחנו דואגים לתקינות המוצרים. ציוד מיד שנייה יוצא מבית המלאכה שלנו באיכות מעולה, תוך שימוש בחלקי חילוף מקוריים ואיכותיים וכמובן עם מתן אחריות.
JAGUM היא חברה מקצועית, מנוסה ועם מוניטין גבוה בארץ ובעולם. נשמח ללוות ולייעץ לכם בכל הנוגע להקמת עסק משגשג, מצליח ועם מוצרים איכותיים בזכות המכונות המעולות שלנו. מכונות חדשניות ומבוססות על טכנולוגיה מתקדמת, המציעות פתרונות יעילים וחסכוניים לייצור מאפים, ובדגש על ייצור מספר גבוה מאד של פיתות בזמן שיא. נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים עבורכם את הציוד הנדרש.
 
לקוחות
תודה על פניתכם
קיבלנו את פנייתכם! 
נשוב אלכם בהקדם